FOKA - Fotoateliér Púchov

NEWBORN
NOVORODENIATKA
DETSKÝ SVET
GLAMOUR
PORTRÉT

Fotoštúdio

Fotoštúdio o rozlohe viac ako 80m2 zaručuje pri fotení dostatočné súkromie a pohodlie. Je vybavené štvoricou profi zábleskových svetiel. K dispozícii je niekoľko variantov jednofarebných pozadí a taktiež niekoľko druhov fotopozadí. Vstup do ateliéru je bezbariérový a je vybavený vlastným sociálnym zariadením. Priamo pri štúdiu je aj možnosť pohodlne zaparkovať (platené parkovanie).
Katarína Adamičková
Digitálnou zrkadlovkou fotím od r. 2006, ktorej predchádzala zrkadlovka analógová. Odvtedy sa naďalej zdokonaľujem absolvovaním fotografických workshopov pod vedením iných profesionálnych fotografov ( napr. Ivan Čaniga, Robert Vano, Tereza z Davle, Adolf Zika, Martin Vrabko, Jana Eviaková, Simona Bláhová).
Moja filozofia
Mám rada spontánnu fotografiu, uvoľnenú atmosféru a vždy sa pokúšam aj o jej zachytenie. Či už je to novorodenecké fotografovanie, rodinné fotenie alebo fotografovanie portrétu. Je mi cudzia príliš prehnaná retuš či už pleti alebo aj prostredia, v ktorom fotím. Mám rada prirodzenosť a myslím si, že aj z malej nedokonolasti cítiť tú pravú "človečinu".                                                Fotografiu považujem za jeden z najdôležitejších predmetov, ktorý nám sprostredkuje konkrétnu spomienku na miesto, udalosť, emóciu. Uchová spomienku na ľudí, ktorí boli pre nás dôležití, pohľad na módu, dobu v ktorej sme žili... Vaša pozitívna spätná väzba mi je vždy inšpiráciou k ďaľšej tvorbe.